O nás

Lokalita Link2Trials.com je online platforma pre dobrovoľníkov a je súčasťou spoločnosti Link2Trials.

Pre výskumníkov môže byť veľmi náročné nájsť vhodných dobrovoľníkov, či už potrebujú pre štúdiu zdravých dobrovoľníkov alebo pacientov. Vedie to k oneskoreniam v medicínskom výskume, ako aj vo vývoji nových liekov. Rovnaké oneskorenie sa týka aj moderných potravinových výrobkov s uvádzaným zdravotným účinkom.

Spoločnosť Link2Trials vznikla s cieľom spájať dobrovoľníkov a profesionálnych výskumníkov jednoduchým a výnimočným spôsobom. Tento proces sa realizuje nezávisle. Spoločnosť Link2Trials slúži ako sprostredkovateľ pre každého, kto má záujem o účasť na medicínskom výskume alebo hľadá dobrovoľníkov. Preto môžeme na jednej lokalite zhromaždiť čo najviac oznamov o medicínskom výskume, čím znižujeme počet webových lokalít, ktoré by museli dobrovoľníci a výskumníci navštíviť pri hľadaní vhodnej kombinácie.

Na základe rozsiahleho výskumu o nábore účastníkov klinických štúdií si spoločnosť Link2Trials vytvorila vlastné jedinečné metódy náboru.

                                                                                       

Ste zdravý dobrovoľník alebo pacient a máte záujem o účasť na štúdii? Kliknutím sem získate viac informácií.

Ste klinický výskumník, medicínsky výskumník alebo iný profesionál vo farmaceutickej spoločnosti alebo výskumnej organizácii (zmluvnej výskumnej organizácii alebo klinike zameranej na výskumy vo fáze 1)? Kliknutím sem získate viac informácií.